Půjčky bez registru a bez poplatku

Negativní záznam v registrech dlužníků bývá nejčastější překážkou pro získání bankovního úvěru. Do těchto registrů je lehké se dostat a těžší, resp. Delší období trvá na odstranění tohoto zápisu z registru dlužníků.

Půjčky bez registru

Lidé s negativním záznamem v registrech se často uchylují k žádosti o půjčku v nebankovním sektoru. Poskytovatelé těchto nebankovních půjček (většinou akciové společnosti s dostatečným disponibilním kapitálem, ale také drobní investoři) mají různé podmínky za jakých půjčku poskytují. Je tedy rozumné si před samotnou žádostí o půjčku prostudovat Všeobecné podmínky, které by měly doprovázet každou žádost o půjčku.

Půjčky bez poplatku

Poplatek za půjčku předem? Zásadně ne! Na českém trhu se objevuje stále velké množství firem, které slibují zajištění půjčky za předpokladu, že žadatel zaplatí poplatek předem. Tento poplatek za půjčku však nemá vliv na získání půjčky, ale je většinou za činnost, která vede k zajištění půjčky – jinými slovy, platíte za to, že Vám někdo půjčku bude hledat, ale kterou třeba vůbec ani nedostanete!

Hledáte nebankovní půjčku bez registru a bez poplatku předem? Vyzkoušejte půjčky bez registru a bez poplatku u Topfinanc.