Půjčky Karlovy Vary

Nejen pro obyvatele z Karlových Varů jsou jsou k dipozici nebankovní půjčky a hypotéky. Vybrat si zde můžete hned z několika typů půjček podle Vašich možností. Nebankovní půjčky Karlovy Vary Vám pomohou vyřešit Váš finanční problém.

Malá půjčka Karlovy Vary

Potřebujete-li malou půjčku jen na pár dní, pak máte u nás k dipouizici malé krátkodobé nebankovní půjčky do 5000 Kč bez zbytečného papírování. Půjčku tak můžete vyřídit dokonce za 1 hodinu.

Půjčka s doložením příjmu

Až 80000 Kč Vám nabízíme v podobě nebankovní půjčky s doložením příjmu. Tuto půjčku mohou záskat i žadatele s negativním záznamem v registrech dlužníků. Podmínkou je však doložit dostatečný pravidelný měsíční příjem ze zaměstnání nebo podnikání. Využijte nebankovní půjčky Karlovy Vary, kde nemusíte dokládat účel čerpání peněz.

Nebankovní hypotéky Karlovy Vary

Sháníte-li financi například pro koup nemovitosti nebo potřebujete-li větší hotovost a jste majiteli nemovitosti, pak jsou tu pro Vás nebankovní hypotéky. Nemusíte zde disponovat dostatečným příjmem, důležitá je zde hlavně tržní hodnota nemovitosti, která je předmětem zástavy.