Půjčky Liberec

Liberec

LiberecPůjčky Liberec

Nebankovní půjčky pro žadatele z Liberce, Jablonce, České Lípy, Nového Boru, Semil a okolí nabízí www.pujcky-liberec.cz ,kde si o půjčku můžete jednoduše a rychle zažádat přes internet. Půjčky Liberec jsou určené těm, kteří neuspěli se žádostí o půjčku u bank, ať už z důvodu nízké bonity nebo negativnímu záznamu v registrech dlužníků.

Půjčky Liberec s doložením příjmu

Mezi nejvíce využívané půjčky patří půjčky s doložením příjmu, které mohou využít zaměstnanci, podnikatelé, ženy na md i důchodci. Nebankovní půjčky jsou poskytované na dobu 18-48 měsíců a půjčit si můžete od 5000 – 120000 Kč. Půjčku pro zaměstnance lze kdykoliv předčasně splatit.

Nebankovní hypotéky nejen pro Liberec

Potřebujete větší hotovost nebo nemůžete doložit dostatečný příjem? Pokud jste vlastníky nemovitosti nebo můžete ručit nemovitostí jiné osoby, pak Vám mohou pomoci půjčky se zajištěním nemovitostí. Zažádat zde můžete o půjčku až do výše 60% tržní hodnoty nemovitosti. Výhodou této půjčky je nižší úroková sazba, díky které je půjčka využívána také například za účelem konsolidace spotřebitelských půjček a úvěrů nebo leasingů.

Půjčky pro podnikatele Liberec

Pro podnikatele máme v naší nabídce speciální půjčky. Půjčky pro podnikatele mohou využít jak podnikatelé,kteří podnikají již delší dobu, tak i začínající podnikatelé vlastnící živnostenský list minimálně 6 měsíců. Pokud nemůžete doložit dostatečný příjem, můžete využít půjčky s ručením nemovitostí, kde není potřeba dokládat žádný příjem, není zkoumána historie podnikatele a nemusíte uvádět ani účel využití půjčky.

Další služby: Vyplacení exekuce nebo dražby nemovitosti

Informace o půjčce a jiných službách naleznete na:

Půjčky Liberec
Půjčky Liberec