Šťastné půjčky

Šťastné půjčky

Půjčky jedině bez poplatku!

Šťastné půjčkyMožná jste se s tím už sami setkali: Dáme vám půjčku, ale nejdřív musíte složit poplatek za vyřízení, schválení a takové věci. Po takové větě dejte okamžitě prodejci půjčky sbohem, protože ho po zaplacení poplatku už nikdy neuvidíte, stejně jako svoje peníze, nebo samotnou půjčku. Jen si to představte – o půjčku žádají lidé, kteří peníze, většinou nutně, potřebují – je nemorální a jaksi i hloupé po nich chtít nějaké peníze předem. Většinou navíc takovéto „služby“ nabízejí hlavně podvodníci, kterým nejde o nic jiného, než shrábnout do kapsy několik stovek, nebo tisíc korun od zoufalých lidí.

Podvodníci se živí na poplatcích

Nabízí-li někdo půjčku pod podmínkou zaplacení poplatku předem a vy mu vyhovíte, vystavujete se dvojímu riziku:

* O investované peníze přijdete.

* Ztratíte spoustu času při nahánění poskytovatele, protože věříte, že půjčku dostanete – mnohdy můžete takovým čekáním na zázrak propásnout šanci například vykoupit svou nemovitost z dražby.

Nenechte se uchlácholit ani tvrzením, že poplatek dostanete zpět, když vám půjčka schválena nebude. „Poskytovatel“ udělá vše proto, aby vám nemusel vracet nic, ať už stanovením nesplnitelných podmínek pro návrat poplatku, nebo zmizením. Proto vždy vybírejte pouze půjčky bez poplatku.

Jde to i bez doložení příjmu

Mnohdy je poplatek vyžadován i na základě toho, že nemůžete doložit svou bonitu. Nemáte třeba doložitelný příjem. I v takových případech je však možné získat půjčku bez doložení příjmu a bez poplatku.

Pakliže vás někdo přesvědčuje o opaku, mýlí se. Existují například SMS půjčky, které jsou poskytovány automaticky i lidem bez jakéhokoliv příjmu. Navíc funguje celá řada společností ochotných půjčit třeba oproti směnce, nebo zástavě nemovitosti. V takových případech jen pozor na to, abyste svým závazkům dokázali dostát, protože následky by samozřejmě nebyly nikterak příjemné. Pro více informací o půjčkách navštivte portál http://stastnepujcky.cz/.